O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w sprzedaży opakowań z różnych materiałów. Oferujemy między innymi opakowania foliowe, tekturowe i styropianowe. Szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów przez naszą firmę oferowana sprawia, że oferta naszej hurtowni spełni wymagania oraz zapotrzebowanie Klientów indywidualnych lub firm!

Hurtownia opakowań

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości opakowań tekturowych oraz z materiałów sztucznych. Nasze opakowania są trwałe oraz estetycznie wykonane, dzięki czemu doskonale nadają się nie tylko jako tymczasowy pojemnik, ale także użyteczny system przechowywania m.in. dziecięcych zabawek.

W naszym sklepie, poza kartonami i pudełkami kartonowymi, znajdą Państwo także taśmy do metkownic, torby i torebki foliowe, torebki z zamknięciem strunowym oraz plandeki i rękawice. Prowadzimy sprzedaż stylowych dekoracji ślubnych.

Opakowania jednorazowe

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych stałych oraz nowych Klientów, wprowadziliśmy szeroki wachlarz produktów, znajdujących zastosowanie w gospodarstwie domowym. Oferujemy m.in. naczynia jednorazowe, które doskonale sprawdzają się w trakcie niezobowiązujących spotkań towarzyskich lub pikniku za miastem.

Oferujemy duży wybór styropianowych opakowań gastronomicznych. Nasza hurtownia oferuje także płyny sanitarne, ścierki i ręczniki jednorazowe.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Włocławka i okolic! Zapraszamy do współpracy!